Yavru Kedi İçin

Kontesiim

Merhaba arkadaşlar komşumuz evine 2 aylık yavru bir kedi sahiplendi..Kedi maması arayışında fakat bütçe olarak la vital bonacibo mystic prochice olarak uygun olduğunu söyledi ben de öneri yapmadan sizlere de danışmak istedim doğru yönlendirmek istiyorum..Daha önce bu mamalardan hiç denemedim kendim.Bu sebeple deneyen arkadaşlarım varsa yazarsa sevinirim.Şimdiden herkese teşekkür ederim :)

4 CEVAP

Warriorsans

Golosi öneririm 20 kg alınca baya uyguna geliyor biz kısır somonlu olanını kullanıyoruz bir süredir memnunuz. Mystic kullandım daha önce ama tekrar alacağım bir marka değil artık hep bir sorun yaşattı. Bonachibo alınabilir bence zaten prochoice Felicia vs hepsi benzer içerikteler ve aynı firma üretiyor fiyat olarak en uygunu bonachibo. Birde obivan selection var 1 kg yavru mamasını 2 kg da kısır mamasını denemiştik ondan da memnun kaldım sorun yaşatmadı.

Anonymus985465

Haşlanmış tavuk/hindi, haşlanmış yumurta sarısı, yoğurt, lor peyniri, balık.
Kuru mama kedilerin saglğını bozuyor.

Kontesiim

Warriorsans teşekkür ediyorum yanıtınız için :))

Kontesiim

Hamlet aynı kanıda değiliz.Bu konuda değişik fikirler var elbet ancak bu beslenme şeklinden ne yazık ki tam olarak emin olamıyorum