Yetiskin Ve Yavru Kedi Mamasi

MsBidik

Hem yetiskin kedim var yeni sutten kesmis yavrularini hemde 1 yavru kedim var. Sorum şu ikisi icin ayri ayri yetiskin mamasi ayri yavrukedi mamasi mi almaliyim? Ikisi ayri bana biraz maliyetli olur. Yavru kedi mamasi alsam yetiskin kedim de yiyebilirmi

9 CEVAP

theyusra

yavru kedi maması alın.

cat_expert

Yavrular sütten kesildiyse onların beslenmesi daha önemli, yetişkin kedi yavru kedi mamasını da yer ama yavru kediler yetişkin mamada sorun yaşayabilir.

Yalnız uzun süre yavru kedi maması yerse yetişkin kediniz hızlı kilo alabilir buna dikkat edin.

Yavru kedilerin mamalarında daha çok vitamin bulunduğu için kitten ve yetiskini ayrı almanız daha iyi olur ☺️

Palyaco

Hem yetişkin hem yavru kedi yavru mamasi yiyebilir tabi yetişkin kediye kizilcik verilerek

MsBidik

....

MsBidik

Tesekkur ederim cevaplar icin :)

MsBidik

Oyle suan cok fazla gelcek bana maddi acidan :')

yumak_bey

yetişkinler yavru maması yememelidir zararlı

MsBidik

Nasil yani hem kizilcik tuketcek hem yavru kedi mamasi mi nasil olcak bilgi verir misiniz