Kedilerde Diş Taşı

Cennet29

Kalıplaşmış diş taşlarını temizlemek için veteriner 300 tl istedi anestezi altında uygulanan bi işlem oldugu için. Bunun daha uygun ve kolay bi yolunu demeyip fayda görmüş olan var mı içinizde?

4 CEVAP

bademthecatt

Yoğun diş taşı varsa temizletmeniz iyi olur dişler temizlendikten sonra diş bakımına özen gösterin yeni taş oluşmaması için dişlerini günlük fırçalayabilirsiniz

Palyaco

Dis taşı cok fazlaysa temizleyin ve dr natures dental tavsiyemdir suyuna 1 fis 250 ml

Cennet29

*deneyip

Gimlihanim

Diş taşı yoğunsa malesef anestezi ile temizletmeniz gerekir. Ama temizlendikten sonra mutlaka diş bakımına özen gösterin. Yoksa tekrar başa sararsınız. Geçmiş olsun 🙏🏻