Alice Kedi Mamasi

Roza23

arkadaslar su an 4 aylik bi kedim var ve reflex yavru mamasiyla ve felix yas manasıyla besliyordum ama burda reflexin iyi olmadigi soylendi. sizce alice kedi mamasi daha mi iyi?

4 CEVAP

miapaw

pro choice tavsiye ederim hem fiyat hem de kalite açısından daha uygun bence.
bir de golosiyi tavsiye ediyorlar fakat hiç denemedim.

miapaw

golosi'yi hiç incelemedim

SelinTuksal

golosinin uzun vadede iyi olmadığını duydum @Cotontzu_Siri'den. profine kullanabilirsiniz. ben şuan kullanıyorum, o fiyat aralığındaki en iyi mama. (rc, reflexe falan fark atar zaten (ona herşey fark atar))

Roza23

bi de proline iyi diyorlardi ama kararsız kaldim. prochoise da onerilmis gerci sizce ne yapsam