Dr.sacchi Premium

Nuurr1

Bu mamadan alacağım. Sokaktaki canlara da bu mamadan versem bir sıkıntı olurmu acaba ? Yavru denk gelip yerse birşey olur mu ? Somon yağı aldım mamalarına da sıkacağım. Ve benim çok korktuğum durum verdiğim mamadan dolayı içindeki birşeye kedinin alerjisi olması bunu nasıl önlerim ne yaparım ne veririm bilmiyorumm 😞 yardımcı olurmusunuz 😞

6 CEVAP

bademthecatt

Kısırlaştırılmış değilde normal yetişkin maması verseniz daha besleyici olur küçük taneli mama seçerseniz yavrularda rahat yiyebilir mito mamaya bakabilirsiniz genelde seviyorlar yemeyen kedi görmedim ve taneleri küçük

Yani sokakta bir yavru kedi görürse yer tabi ama hangi kedinin neye alerjisi var bilemeyizki 😿😿

Selenay1

Sokaktaki canlar için acaba hipoalerjenik bir mama var mı araştırmak lazım ben genelde tavuklu veriyorum ama ona bile alerjisi olan var

Nuurr1

Evet hipoalerjenik mamayıda düşündüm ama kafam o kadar karışıkki mama konusunda ne alsam onlara iyi olur hâlâ karar veremedim alerji sıkıntı 😞

Zeix

hocam fotoğraf yarışması için ihtiyacım var sütlacın fotoğrafını beğenebilirmisinz

mmhureyre

Bu mama orta kalite sayılabilecek bir mama, içindekileriokursanız pk çok mamadan iyi. Kndi kedinize de sokk canlarına da afiyet olsun