Suan Kullanılacak En İyi Mama Wildfull

Palyaco

Oncelikle 2 haftadır wildfull kedi mamasi kullanıyorum suan piyasada en iyi mamalardan et içeriği ve yağı tek tip ve tavukluda yüzde 13 yag içeriği tavuktan geliyor hindilide hindiden somonluda somondan herkese tavsiyemdir

7 CEVAP

simbakedi

abi sen kullandığın her mamaya en iyisi bu diyip duruyosun zaten ksajdnksajhd barf mama kullanıcam dediğinde tüm kuru mamalara laf söyledin sonra en sağlıklısı exclusion tek bunu kullanıyorum dedin, geçen mama başlıklarında exclusionu tek vermiyorum yanında başka mamalar kullanıyorum vs yazıyodun. karar ver istersen hangisi en iyi mama :D

Selenay1

İçerik harbiden de birçok mamadan daha iyi. Bu markayı bilmiyordum ama cidden iyiymiş. Bir de markayı araştırdık mı alınabilir bu mama

Wildfull nerede satılıyor?

TATA4242

İsterse dünyanın en iyi maması olsun ben kalkıp o parayı o mamaya vermem.220 TL bilmem kaç TL ye gider gerçek löp et alırım ve kedime veririm.Yani size şöyle söyliyim su an görünür fiyatiyla diğer ülkelerdede satılacağını düşünmüyorum.

Palyaco

Simbakedi devamlı aynı mama kullanmayın ara sıra karışık değişik verin diyorum kullandınız mamanin devamlı ara sıra başka mama karıştırın diyorum her cevap yazisimda carptirma yazdıklarımı

user031202

Mamayı dün gördüm içeriğini çok beğendim ama acaba gerçek mi? Mamayı hâlâ kullanıyor musun ya da en son kullandığında kedinde değişiklikler oldu mu?

Ruzgarin

Ben kullanmam.