Acil Lütfen Yardımcı Olurmusunuz

Papelll

Kedim bir gün önce doğum yapti bugun birazcık vajina bölgesinden kan geldi lütfen yardımcı olurmusunuz normalmi içinde yavru kaldı yada bir şey oldu die çok korktum veteriner olabilir dedi ama benzer durum yaşayanlarınız oldumu fikrinizi almak istedim

1 CEVAP

MsBidik

Kedilerin de dogum yaptiktan sonra 40 gunluk bi lohusalik donemi oluyor. Endiselenmeyin o lohusalik kanamasi az az olcak. Eger akintisinda kotu kokuya denk gelirseniz, istahi kotuyse, ozamn veterinerinize hemen goturursunuz. Ilk 1-2 hafta odemleri oldugu icin kedinizin karni şiş olcaktir. Ters bi durum gormezseniz saydigim sekilde ozamn endiselenmeyin. Ama bolbol anneye ilgi gostermelisiniz suan en cok ilgi bekleyen o ^_^