Balkona File

Kuzucansu44

Kedim balkonda durmayı çok seviyor fakat kuş görünce atlıyor ve bu yüzden balkonda tek bırakamıyorum. Tavsiye edebileceğiniz file falan var mıdır acaba ya da benzer bir şey

5 CEVAP

D-O

Suzionline instagram hesabinin file hakkinda one cikanlarda bilgilendirmesi var onu inceleyebilirsiniz

gokhansultan

Ben winblock yaptırdım birkaç hafta önce memnunum baya sağlam duruyor

Gimlihanim

Suzionline_blog ve kedibakisi instagramda file konusu ile ilgili epey paylaşım yaptılar. İnceleyin derim.

mmhureyre

Kedi fileleri var, dübelli kancaları balkonun etrafına geçirip o, kancaları geçiriveriyorsunuz. Blkon tamamen demirliyse hırsıza karşı, bnmki gibi, demirlerin iç kısmını kümes teliyle kapayıp çok güzel kedi oyun alanı yapabilirsiniz. Fink atıyorlar, tırmanıyorlar, kuşlara atlıyorlar, demirlerin ardından kuşlara garip garip sesler çıkarıyorlar, seyretmek çok zevkli oluyor. Çilenizi bir an önce zevke dönüştürün file ya da kümes teliyle

mmhureyre

O bakın o şklde çok büyük risk, kediniz yararlanabilir, ölebilir, sakat kalabilir. Bu başına gln yüzlerce insn var.