Kedim Durduk Yere Kustu

betulbakioglu

yanımda yatıyordu birden kalkıp dilini cikardi degisik sesler cikardi ne yapacagim bilemedim kucuk kustu kusmugun icinde tuyler var biraz gorsele bakarsiniz ilk kez oldu

3 CEVAP

bademthecatt

Bir kere kusmasından sorun olmaz tüy kusmaya çalışmış olabilir her gün malt verin mevsim geçişi yalandıkları için çok tüy döküyorlar kusması devam ederse hekime danışın

betulbakioglu

malt veriyorum haftada 2,3 kere

bademthecatt

Mevsim geçişi döneminde her gün verebilirsiniz haftada 2-3 gün az gelmiş olabilir