Çok Acil Yuva!!

CalicoMia

Bu yavruya Mersin'de yuva arıyorum. Geçici olarak aldım ama artık daha fazla kalamaz. 2 parazit aşısını yaptırdım yaklaşık 6 gün sonra karma aşısı var karma aşısı yapılırken kimlik çıkarttırıp çip taktırabilir sahiplenen kişi. Oldukça uysal. Kısırlaştırma ve takip şartı ile yuva arıyorum. Tek sıkıntısı sokakta çok kaldığı için yediğiniz herşeyden istiyor. Çok acil yuva arıyorum daha fazla benimle kalamaz.

5 CEVAP

izmirle

İnşallah iyi bir yuva bulursunuz İzmir’de olsa alırdım ama hayvan koçanı dökülmüş mısır gibi olmuş

CalicoMia

Sokaktan alındı çok kötü durumdaydı mecbur tıraşlandı maalesef kimse istemiyor sokağa tekrar dönmesini de istemiyorum 😔

izmirle

Dönmesin elbette kedilerimden kalan Bozita ve orijen mamaları yollayabilirim 6 7 ay götürür

CalicoMia

Konu mama değil konu evimdeki kedi ile anlaşmamaları kedime hiç huzur vermiyor benim kedim kısır ve biraz durgun bu çok hareketli oyun oynamak istiyor benim kedim de kızıyor kavga ediyorlar çok acil yuva bulmak zorundayım😔

izmirle

BeN izmirdeyim dediğim gibi elimde kalan mamaları yollayarak destek olabilirim