Kedi İle Seyahat

Findik2021

Merhabalar,

Önümüzdeki hafta şahsi aracımızla 4-5 günlüğüne yazlığa gitmemiz gerekiyor. Kedimi evde mi bıraksam alıp götürsem mi bir türlü karar veremiyorum. Eğer evde kalırsa ara sıra uğrayacak kimse yok maalesef. Sizce ne yapmalıyım? Sizlere danışmak istedim.

6 CEVAP

Deniz1741

Ben olsam kesinlikle yanımda götürürdüm. 4 5 gün yalnız kalması sıkıntı. Hem şahsi arabanız hem gideceğiniz yer yazlık. Kararsız kalmanıza bile gerek yok bence.

NorthNight

İlgilenecek kimse yoksa götürmeniz en iyisi. Hem şahsi aracınızmış hemde 4 saat çok fazla değil. Mart ayında bizde 6 saatlik bir yol yaptık, sorunsuz oldu. Yol boyu boxta tuttum çıkınca korkuyordu zaten hemde trafiği riske atacak bir şey olmasın istedim. Yola çıkmadan 2 saat kadar önce mamasını ve suyunu kaldırdım, çoğu kediyi araba tutabiliyor. Varınca hemen kumunu ayarlayıp gösterdim bi içine koydum mamasını suyunu koydum gösterdim. Bi süre etrafı koklayıp normal rutinine devam etti.

bademthecatt

Bakacak kimse yoksa yanınızda götürebilirsiniz bence zaten 4 saat çok uzun değil yazlıkta size aitse zaten çok rahat eder

Findik2021

Hepinize yanıtlarınız için çok ama çok teşekkür ederim. Benim de gönlüm götürmekten yana çünkü aklım hep onda kalacak bırakırsam sadece yol stresi vs. yapar diye endişelendiğim için sizlere de danışmak istedim. Tekrar teşekkürler. Hepinize şimdiden iyi bayramlar dliyorum. Sevgiler💐

Findik2021

Bu arada gideceğimiz yol 4 saat civalarında

Yanınızda götürebilirsiniz 😊