Nasıl Yakalayabilirim

sydaglsen

Fotoğraftaki kedinin fotoğrafı eski şu an çok daha kötü halde bugün koşturdum baya yakalayamadım yine. 1 buçuk aydır yakalamaya çalışıyorum kaçıyor veterinerden ilaç aldım mamasına karıştır sersemler diye Anladı ilaç olduğunu yemedi yakalamaca oynuyorum uzun zamandır valla yıldım artık. Ya nasıl yakalayabilirim bu konuda destek olabilecek bi kurum ne bileyim filmlerdeki gibi iğne atan bi silah uyusa da yakalasam öneriniz var mıdır. Düzcede yaşıyorum

3 CEVAP

bademthecatt

Şehrinizdeki barınaklara kedi kapanı sorabilirsiniz varsa alıp yakalarsınız

blue_hpood

kedi kapanı kiralayabilirsiniz, s ahibinden vs gibi yerlerde oluyor. olmadı instagram ve facebook üzerinden destek arayın.

izmirle

İtfaiyeyle beraber ortak bir operasyon düzenleyin.