Cins Kediler Hakkında

Selenay1

Bunu şu an belki cins kedi satın almayı, üretmeyi, satmayı düşünen birileri vardır diye paylaşıyorum. Bu yavrucak yıllarca bir kafeste sadece bebek yapmak için tutulmuş. O kadar çok doğurmuş ki güçten düşmüş ve sokağa atılmış. Fip kapmış. Belki yardım etmek isteyen olur sayfanın adı kedi.bakisi gerçekten içim parçalandı. Belki de bunu okuyan birileri çok masum düşüncülerle bir yavru satın aldı. Ya da almayı düşünüyor. Lütfen artık cins kedi takıntınızı bırakın. Bu hayvanlar doğal yollarla aramızda bulunmuyorlar. Bunun gibi kaç tane acı dolu hayat yaşayan hayvan var. Biz burada her gün birilerine kedisini doğurtmaması, çiftleştirmemesi gerektiğini anlatmaya çalışıyoruz. Ben bu kişilerin kalkıp da kediyi işe yaramamaya başlayınca sokağa atacağını zannetmiyorum ama bu da buna destek vermenin bir yoludur. Sizin istemediğiniz sahiplendirdiğiniz yavrular büyüyünce bu kedi gibi olabilirler. Burada çok fazla var kedisini doğurtan kişi. Peki fazla yavrular nereye gidiyor? Kısırlaştırmaya karşı olan herkesi bu konuda düşünmeye davet ediyorum.

4 CEVAP

Deniz1741

Bu hayvanlara yaşattıklarının acısını çekmeden ölmesinler inşallah. Ve hala doğurtup üretmeye çalışanların kedilerini kısırlaştırmayanların da bu yolla üç kuruş para kazananlar o paraya muhtaç kalsın. Vicdan merhamet yoksunları. Ya gerçekten söylenecek çok şey var da bu saçma cehalete karşı savaş açmak istiyorum. Çok üzücü çok.

Gimlihanim

Ben de görmüştüm kedi.bakisi sayfasında. Çok üzüldüm haline çocuğun. Burada görünce de güncel tutmak istedim. Belki görülür de bir kişi de olsa vazgeçer cins kedi almaktan. Teşekkürler paylaşım için 🙏🏻

gece18

Gördüm ne yazık ki bu paylaşımı. Kahrolmamak elde değil.

Selenay1

1 kişi bile vazgeçse iyidir gerçekten. Ve lütfen ben ille de çiftleştiricem diyorsanız yavruları rastgele insanlara vermeyin. Takip edin. Bunun gibi bilmediğimiz kim bilir kaç tane kedi var