Kedimin Ağzında Yara

cemreeee

kedimin ağzının bir kısmında yara var biz lağam borusundan çıkardık henüz 4 haftalık neyden kaynaklanıyor olabilir tedavisi nedir(yarın veterinere götüreceğim ama elimden bir şey gelirse şimdiden yapmak isterim) dişine de biraz vurmuş dişi çürümüş gibi duruyor tam çekemedim durmadığı için tekir bir kedi

2 CEVAP

cemreeee

yara siyah bu arada resim atmıştım ama yüklenmemiş

Sezgek

Sokaktan kurtardığınız için bir çok nedeni olabilir viral olabilir enfeksiyon olabilir şu an net bir şey söylemek zor sizin yapabileceğiniz en iyi şey oraya Dr animal yada cristalin sıkmak bira da olsa bölgeyi temizlemek en iyi tedaviyi ve tanıyı vet koyacaktır geçmiş olsun