Acil Yardım Lütfen

Cattttler

Kedim dışarı çıkmak istiyor boyunlu kumaş tasma aldım takdırmıyor takınca çıkarmak istiyor gezdirme tasmasına nasıl alıştırım yardımcınolur musun lütfen

1 CEVAP

aslihan_e

Boyunlu dediğiniz bele geçirilen tasmadan değil mi? Başlığı acil yardım diye açmasanız daha iyi olurdu bu acil bir durum değil. Evde sık sık takıp alıştırın, zamanla illa ki alışır. Ama yine de takmak istemezse o zaman uğraşmayın, her kedi tasmayla gezmek istemez. Dışarda korkarsa aşırı bir tepki verebilir.