Yavru Kedinin Davranışı Normal Mi

merhaba bahcemde baktığım kedi doğum yapmış onu evime aldim yavrulari 10 günlük kadqr oldu 3 yavrusu var 2si iyi çok şükür digeri de çok iyiydi fakat pati renkleri diğerlerine göre çok açık üşüyormu kansiz hastamı bilmiyorum emiyordu hep.. bugun memeye koyduğumda geri gidiyo ve nasıl bırakırsan öyle yatiyo göbeği falan var ama bilemedim korktum normal mi bu durumlar ne sıklıkla emerler hasta olduğunu tam olarak nasıl anlarım

1 CEVAP

izmirle

Emmiyorsa veya anne tarafından dışlanıyorsa bir sorun vardır