Gözüme Kedimin Tüyü Kaçtı

stellabennett

böyle bi salaklığı sadece ben yaoardım zaten off gözüm acıyo aranızda başına gelen var mı bu arada iyi bayramlar arkafaşlar

5 CEVAP

Mehmetneroo

Buna kesinlikle çok güldüğümü söyleyebilirim çünkü bir kaç kez içmiş olduğum kahvenin içinde tam yutmak üzereyken bir kaç kez tüy yuttum bende olayın üzerinden aylar geçti hala iyiyim 🙏

NorthNight

Evinizde varsa lens solüsyonu veya suni göz yaşı damlası bolca damlatın bi nevi yıkar gibi çıkar büyük ihtimalle 😊 iyi bayramlar 🍬

Gofret55

Bişey olmaz merak etme

Gofret55

Benimde kaçtıydı

stellabennett

maalesef yok ama bol suyla yıkadım çıkmıştır inşallah❤️❤️