Köpekçik

goknur

Bu aksam esimle yuruyuse ciktik. Yuruyus yolunda yasini bir hayli almis bu tatli mi tatli sevecen goldeni gorduk sevdik ettik bizimle beraber eve kadar geldi. Kulaginda kupesi vardi ama ayni zamanda tasmasida vardi. Eve geldik kedimiz Çıtır'ın 400 gr. Lik dana etli yas mamasindan verdik ve sonra suda koyduk icti. Kedimiz kopegi hic gormeden daha iceride kabarmis :) sinirden kaskati kesilmis. Hissettimi ne :) saldirdi bizede. Biz ilerleyen zamanlarda golden yavrusu almak cok istiyoruz. Bu benim hayalim ama nasil olucak dusunduruyor su anda beni. Sadece kopeklere degil diger kedilere hatta aynada kendini gormeye bile tahammulu yok Çıtır'ın. Boyle bir sikinti yasayan ve cozum uretebilen varmi. Anlasirlarmi daha sonradan ikisi sizce.

21 CEVAP

goknur

Yurt disinda tanidigim birinin evinde kocaman bir golden ve yine irice bir kedi vardi. Ve inanirmisiniz kopekcik yatiyordu oda sirtina biniyordu gezdiriyordu onu kopek :)) o kadar sirinlerdiki :) ayri odalarda tutsam oncelikle kokusuna alissa sonra yavas yavas gorustursem belki olur. Daha zamani var zaten once tasinmamiz lazim. Oda haziranda olucak bisey. Yeni evimize gecince bakicam bir caresine. Insallah olur. O tamam desin ben eve doldururum daha baskada :)

Goknur hanim biz suanda boyle bir surec yasiyoruz.kedimiz 4 aylik yanina 2 aylik kedi getirdik fakat birbirlerini sevmediler surekli kapi altindan birbirlerini dovuyorlar yeni gelen kedi buyugun agzini yirtmis birbirlerine tisliyorlar kapi ne zaman acilsa buyuk kedimiz giriyor odaya dovmeye calisiyor kucuk altta kalir mi o da issiriveriyor saldiriyor bizimkine buyukte yere yatiyor zor baya alismalari ne yapsak alisamadilar...

goknur

Profesyonel yardim almayi denediniz mi

Etrafimizda boyle yapanlar vardi onerilerini aldik ama yok olmuyor zaten bizimki hircin istemiyor eve birisi gelse once saklaniyor sonra saldiriyor malesef hircinligi hakkinda veterinerimizle konustugumda daha kucuk ondan hircin dedi:(

goknur

Insallah duzelir. Internettede var bununla ilgili videolar bakabilirsiniz. Bende deneme yanilma yontemi yapicam zamani gelince. Insallah kabul eder iyi sanslar

goknur

Tesekkurler ###iselas