Kedim Evde Yalnız

venniee

arkadaşlar normalde bayramlarda kedime ben bakardım annemlerle değiş tokuş yapardık bi yere gideceğimiz zaman şimdi ise malum yol fiyatları bunu yapamadık. Kedim ilk defa yalnız kaldı evde. İki arkadaşım biri sabah biri akşam olmak üzere eve gidip ilgileniyorlar mamasına suyuna bakıyolar seviyorlar fakat çok fazla yemeğe başlamış. Aşşırı fazla yiyormuş normal mi bu? aklımız kaldı. maalesef 1,5 gğn daha ayrı kalacağız. Toplamda 5 gün bıraktık.

2 CEVAP

NorthNight

Evet kediler evde yalnız kaldıklarında sıkıldıkları için fazla yiyorlar. Mümkünse eve gelen arkadaşlarınız zaten sık uğruyormuş bir noktaya değil bir kaç yere az az mama bıraksınlar. Tek bir yerde olunca iyice çok yer.

venniee

aaa teşekkür ederimmm