Kedi Kumu Pelet

Bentonit mi Pelet mi tercih edersiniz? Pelet kullanıyorsanız alistirirken zorluk yaşadınız mı yanıtlarınızı bekliyorum 🙃😹

2 CEVAP

Benim kedim 1 günde alıştı ama bu kediden kediye değişiyor bazı kediler alıştığı şeyin dışındakileri reddedebilir. Bence pelet daha iyi betonit kum da kullandım ama aşırı bir toz olduğu içi kedimi rahatsız etmeye başladı tozdan boğuluyor gibiydi ve bana göre bentonit kum koku hapsetmiyor odanı içi kötü kokuyordu pelet kullanmaya başladık öyle kötü koku yok ama ben diskisini yapınca hemen alıyorum alınmazsa koku yapabilir

Selenay1

Benim kedim de eski kakasını ve çişini koydum direkt alıştı. Hi bir şeyle karıştırmadım bile. Diğer kedim de hiç garipsememişti alıştıramayan hiç duymadım ben. 2 farklı kaba birine %75 diğerine %25 falan böyle yöntemler bana çok gereksiz geliyor