Bu Kediye Ne Olmuş Olabilir ? ( Düşündüğüm Şey Olmasın Lütfen.....)

Ceren_pars

Arkadaşlar kedi arkadaşımın kedisi düzcenin bir köyün de yaşıyor ve veteriner bulamamış. Bende yazdığım veterinerden geri dönüş alamıyorum. Dışkısını tutamıyor şu an durumunun çok iyi olduğu söylenemez ve aşırı korkak durumdaymış. Napılabilir elim ayağım titriyor, lütfen yardımcı olun. Başına böyle bir şey gelen var mı ?

13 CEVAP

Ceren_pars

Merhaba arkadaşlar saygımı bozup küfür etmek istemiyorum ama korktuğumuz şeymiş. Tedavi oldu şu an iyi durum da. Sadece psikolojik olarak biraz değişikmiş. Ama çok şükür toparlamış yemesi içmesi gayet iyi durumdaymış

Kontesiim

Ahh ne yazacağımı bilemiyorum öylesine öfke doluyum ki!! Allah belalarını en erken zaman da versin! Tek dileğim bu..Umarım iyi olur yavrucak yasadığı travma çok çok ağır...

gokhansultan

Yazıp yazıp siliyorum bağıra çağıra küfür etmek istiyorum. Tez vakitte acılar çeke çeke ölsün bunu yapanlar inşallah.

Sezgek

Allahım bu kadar kötü yaratıklar olduğunu biliyorum ama bir umut diyorum ki bir sürü de hastalık enfeksiyon var ama sonra anlıyorum ki insanoğlundan daha büyük bir virüs enfeksiyon ya da parazit var mı şu hayatta ne yazsam da öfkemi kusmaya yetmeyecek inşlh yavru bundan sonraki hayatına daha mutlu devam eder

Hilalpars

Merhaba durumu nasıl

Airi

Allah belalarını versin biz sevmeye kıyamıyoruz..

bademthecatt

Allah belalarını versin bu ruh hastalarının hala bir yerlerde başka bir hayvana zarar verme ihtimalini düşünmek bile istemiyorum acı çekerek ölmelerini diliyorum. Çok geçmiş olsun yavruma inşallah bu travmayı atlatabilir dilerim bundan sonraki hayatı çok güzel olur sağlıklı mutlu bir yuvası olur inşallah

Raubeyaz

Kedilere bunu yapan kendini insan sanan varlıklar biz kadınlara ne yapmasınlar. Gerçekten iğreniyorum bu yaratıklardan. Günahı neydi bu hayvanın, kedinin de mi giyinmesi lazım?

Sezgek

Burdan bir şey söylememiz çok zor kan tahlili yapılıp detaylı araştırılması gerek şu an yapabileceği en güzel şey kefir ya da yoğurt vermek en azından probiyotik olur ishal nedeniyle oluşan su kaybı için zorla olsa da su içerebilir ya da yaş mamasına su katarak yaş mama verebilir onun dışında acilen vete gitmesi gerekiyor geçmiş olsun görüntü de sanki enfeksiyon var gibi duruyor iç parazit de olabilir daha farklı bir sorunda o yüzden net bir şey demek zor

blue_hpood

bölgenin genişliği bana normal gelmedi, korktuğumuz şey olabilir. acilen bir veterinere göürün, acilen. hangi şehirdesiniz? çevredeki hayvan derneklerinden yardım isteyin. facebook üzerinden yardımcı olmaya çalışırım

cat_expert

Anal kese enfeksiyonu gibi duruyor, veteriner hekimin bakması gerekiyor.

Kontesiim

Umarım akıllara gelen durum değildir...24 saat açık veteriner varsa çevrenizde götürmeniz çok iyi olacaktır geçmiş olsun :(

Deniz1741

Allah belalarını versin. Bütün lanetler üzerlerinde olsun. Aklım almıyor ya aklım. İğrenç yaratıklar. İnşallah bu yavrucak tez zamanda yaşadığı tramvayı atlatır. Dualarım sizinle.