La Vital Mı Mystic Mi Yoksa Felicia Mı

ilkexx

Merhabalar, sokaktaki kedim için bu mamalardan birinin 15 kg'sını alacağım deneme paketi alamam çünkü 1.5-2 kiloluk olanları çok pahalılar. Daha önce sadece mystic marka olanı yedi. Onu da bir süre sonra isteyerek yemeği bırakmıştı. Hangisi daha çok tercih ediliyor kediler tarafından?

5 CEVAP

Felicia bence 😊

Mehmetneroo

La vitaI biz kullanıyoruz şuan bitmek üzere bir daha hayatta almam . İletişim kurulacak kimse olmaması çok büyük eksik . Ben mystic de aldım şuan Felicia düşünüyoruz içeriği de iyi çok sevdiğim bir ablam da şuan kullanıyor tüy dökülmesine çok iyi geliyormuş

Palyaco

Pronatura alıyorum dışarıdaki canlara daha önce mystic almistim pronatirayi daha çok sevdiler

Selenay1

Lavital az önce baktım da çok kötü felicia biraz daha iyi gibi bir de kullanan tanıdıklarım var memnunlar

Warriorsans

Felicia alabilirsiniz yada benzer segmentte golosi kullanıyoruz şu an memnunuz