Kedimin Tuvalet Sorunu

Pisipis

Arkadaşlar kedim kapalı tuvalet kabının kenarına çişini yapiyor oda bağlantı yerine geldiğinden dışarıya sızıyor sürekli..Çınar marka kapalı tuvaleti. Kumu çok koydum gene yaptı, az koydum gene yaptı. Açık tuvalet kabında kullandım onu beceremiyor kumu kazarken tuvaletini yapmaya başlıyor oda dışarı yapmıs oluyor. Bir rahatsızlığıda yok veti sağlıklı dedi 1.5 yaşında. Böyle bi durumla karşılaşan oldu mu?

5 CEVAP

Miniss

Bunun bir sorun olup olmadığını bilmiyorum ama o sekilde tuvaletini yapan kediler için tabanı daha yuksek olan tuvaletler var onlara bakabilirsinkz

Genelde köşeleri seçtikleri için olabiliyor böyle şeyler daha derin üstü açık bir kap ya da leğene kum koyabilirsiniz çıkması için de yüksek koyarsınız

NorthNight

Daha derin ve eğimli kum kabı tercih edin. Sorun çözülür, standart kum kaplarında bu olay yaşanabiliyor.

Genelde köşeleri seçtikleri için olabiliyor böyle şeyler daha derin üstü açık bir kap ya da leğene kum koyabilirsiniz çıkması için de yüksek koyarsınız

dogu_bati

Benim kedim de aynısını yapıyor. Hep dışarı kaçıyor çiş. O bağlantı yerine sıcak silikon cekicem. Belki siz de deneyebilirsiniz bu yöntemi.