Kedimin Boynundaki Tüy Dökülmesi

SilaInan0

Arkadaşlar iyi günler. Ben bayram dolayısı ile kedimi evde 24 saat tek bırakmak zorunda kaldım. Hiçbir sorunu yoktu. Geldiğimde boynunun sağ tarafında tüy dökülmesi gördüm. Bi kaç veterinere sordum. Stres kaynaklı bir lezyon olabileceğini söyledi. Ama içim rahat etmedi. Belki aranızda yaşayan vardır. Bilen vardır. Sizce stresten midir

3 CEVAP

poverpuff

zaman..👍🐈

SilaInan0

Ve stresin önüne nasıl geçebilirim. Aşırı saldırgan pusuda bekleyip birden üstümuze atliyor

Sezgek

Stres kaynaklı olabilir ama bana sanki bir yere çarpmış ya da kendi tırnağı ile yapmış gibi geldi aynı olayı benim kedim iş yerinde yaşamıştı metal bir dolap var atlarken çenesini ona sürtmüştü aynı görüntü oluşmuştu stres için maltlar var be kullanmadım bir de oda kokuları var kedileri rahatlatan koku diyorsam örgün gibi bir şey değil onları rahatlatacak aromalardan bahsediyprum stresten pusu kurup üstünüze atlayacağını düşünmüyorum oyun oynamak istiyor da olabilir bence bol bol oyun oynamanızı öneririm ufak ödül mamaları da verebilirsiniz benim aklıma gelen bunlar