İç Dış Parazit Damlası

Scottishthor

Merhabalar Profender Bayer iç dış parazit damlasını alıp evde tüketmeyi uygun görüyor musunuz?Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim😊

14 CEVAP

SerraYanmaz

Her zaman böyle yapıyorum hem veterinerde yaşadığı stresin binde birini bile yaşamıyor hem de o yolculuk ikimize de külfet olmuyor

Burhan_4

Bence evde yapmak en iyisi

Maulex

Nerden aldiginizi ogrenebilirmiyim ben internette bulamadim

Burhan_4

Bence evde yapmak en iyisi

Burhan_4

Bence evde yapmak en iyisi

Hila_aladas

Bizde sahiplendireceğimiz kedilere evde veriyoruz gayet iyi ve sağlıklı bence

caitlyn

ben veterinerden alıp yaptım bu ay ilk kez, pratik ve stressizz 👍🏻

Warriorsans

Evde yapmak gerçekten en iyisi oluyor stres olmadan rahat rahat harika

Ebrnk

Veterinere aşıları için götürmek haricinde, parazitler veterinere götürene kadar evde kendim yapıyorum, zaten iç paraziti hap şeklinde. Bu şekilde daha stressiz ve rahat oluyor. Mecburiyetten, aşılarını alıp evde yaptığım da oldu, sonra gidip veterinere kaşelettim.

Nereden temin ettiniz?

caitlyn

60tl mi? ben iç parazit zamnlasına 120 - 125 mi ne verdim, 2 probiyotik ve dış parazit damlasıyla 250 tl ödedim... normalde ne kadara alıyorsunuz ben pahalıya mı almışım 🙀

Scottishthor

Yani normali zaten öyle fakat Fatih Hayvan Hastanesinde uyguna veriyorlar🤗

Scottishthor

Fatih hayvan hastanesinden 1 iç parazit 1 dış paraziti 60 tlye aldim bilginiz olsun🤗

Boldbaba

Nerden temin edebiliriz