Siz De Böyle Bir Şey Yaşadınız Mı

Sakizzz2

Sabah uyandım kedim kuyruğuna bakarak kendi etrafında dönüyor bende oyum oynuyor sandım arkasını döndü poposunda tuvaleti var şöyle bir saç var tam tuvaletini yaptığı kısımda ucunda kakası sallanıyor anlamadım ne olduğunu o sallanan kakasını aldım ama saç hala orda hafif çıkarmaya çalıştım çıkmadı ve kedim kaçtı canı acıdı sanırım anlamadım bu nasıl olabiliyor yani anlatabildim umarım nasıl bir şey olduğunu

2 CEVAP

Selenay1

Benim başıma gelmişti 1 tane saç kılı vardı çekince çıkmıştı hiçbir ses vs de çıkarmamıştı. Gayet normaldi her şey. Saç yerlerse eğer bu şekilde çıkıyor

teddybal

Aynen oluyor böyle, bu durumda kılı/ipi cekmemeniz lazım, hemen bir makasla dışarı sarkan kılı kesiverin, hem kaka da düşmüş olduğu için sakinleşiyor kedi.