Kedim Çok Sık Tuvaletini Yapıyor

Merhaba, kedim 2,3 gündür garip davranıyor. Eskisi kadar enerjik değil. Ve 2 gün önce yarim saat gibi bir süre dakikada bir tuvalete girip tuvaletini yapmaya çalışıyordu. Az az işeyip çıkıp tekrar giriyordu kumuna. Ondan sonra daha seyrek girmeye başladı. Dün akşam ise tekrar aynı şekilde dakikada bir girip tuvaletini yapmaya çalıştı. Sonra tekrar seyrekleştirdi. Ve dün akşam soluk renkli kırmızımsı sarı yeşil tonlarında dışkıladı. Çıkardığı şey dışkı diye düşünüyorum ama dışkıya benzemiyor hiç. Kumu odamda kusma sesleri falan gelmedi hiç. Bugün az önce girip büyükçe bir dışkı daha bıraktı bu normal bir şekildeydi.

7 CEVAP

Sezgek

Yani böyle bir dışkı daha önce hiç görmedim enerjisi düşmesi de çok ciddi bulgulardan biri bence detaylı bir muayene yapılması lazımlar tahlili falan bizim burdan bir şey söylememiz zor bence acilen vete gitmeniz gerek geçmiş olsun

Palyaco

Diski normal deyil veterinere goturun idrar yolları için kizilcik

Palyaco

Viyo ummune diski için tavsiye ederim 14x30 ml bağırsak flarasi bozulmuş suan resimden gördüğüm bu

gece18

Dışkı görünümü normal değil. Belirtileriyle beraber lütfen acil veterinere kaldırın. Geçmiş olsun.

gokhansultan

Hiç dışkı gibi durmuyor çok ilginç. Belirtiler ciddi en kısa sürede kliniğe götürmekte büyük fayda var. Ve hiçbir tahlil test yapmadan antibiyotik, ilaç vs. yaptırtmayın. Kesin teşhis önemli

bademthecatt

Daha geç olmadan veteriner hekime muayene ettirin lütfen

dogakaradag

en olmaması gereken dışkı renklerinden biri bu. veterinere götürün lütfen:(