Kedi İçin Diş Macunu Önerileri

Selenay1

Kullanıp memnun kaldığınız diş macunu markaları nelerdir? İnternette bir sürü markanın jel, su, macun şeklinde ürünleri var da hangisini alacağımı bilemedim. Enzimatik olması gerektiğini okudum ama o şekilde olan bir macun çok pahalı. Enzimatik olup uygun fiyatlı ya da güzel hangi markalar var?

5 CEVAP

bademthecatt

Kliniklerde virbac diş macunu var o çok etkiliymiş 150 tl biraz pahalı ama öneri olması açısından yazıyorum

Selenay1

Heh ben de ondan bahsediyorum bir hekim onu önermiş ben baktığımda internetten daha pahalıydı diye hatırlıyorum ama yine bi sorarım

Warriorsans

Bioline diş macunu kullanıyorum pek bir faydası yok tekrar almam. Suya katılan bio petactive in bir ürünü var ondan da pek verim alamadım. Dr natures ağız bakım spreyi var kedilerimin ağzına sıkamıyorum nefret ediyorlar hatta birinin ağzına sıktığımda yarım saat boyunca ağzı tükürüğü köpürdü suya katınca da pek verim alamadım yine. Dr animal sıkıyorum birde. Bunların hepsini aynı anda yapınca evet etkisi oluyor daha temiz bir ağız oluyor ama bence hepsi genel olarak çok başarılı ürünler değil

gokhansultan

Ben trixie kullanıyorum, kızım tadını sevmesine rağmen fırçalamak hem kızıma hem bana eziyet oluyor maalesef :( Trixie güzel bir marka diş sağlığının korunmasında işe yarar. Ama ilerlemiş bir diş problemi varsa sorunu çözer mi bilmiyorum

bademthecatt

@selenay1 klinikten kliniğede fiyatlar değişebilir ben internette satışını göremedim ama klinikten almak daha güvenilir birkaç kliniğe sorup temin edebilirsiniz