Yavru Kedim İçin Hangi Mama Kullanmaliyim

Kedim veterinderden aldığımız mamayi zorlasa ancak yiyor 4 aylik erkek. Çok pahalı olmayan mama onerirmisiniz?

7 CEVAP

mypet18

eğer kedin çok küçükse bir biberon ile kedi sütü verebilirsin ama kedin okadar küçük deyilse mesela 5 6 haftalık ise petshoplarda satılan yaş mamaları alabilirsin ama bence veterinerin önerdiği markayı kullan

mypet18

eğer kedin çok küçükse bir biberon ile kedi sütü verebilirsin ama kedin okadar küçük deyilse mesela 5 6 haftalık ise petshoplarda satılan yaş mamaları alabilirsin ama bence veterinerin önerdiği markayı kullan

mypet18

yavru kedi için kuru mamada alabilirsin

mypet18

yavru kedi için kuru mamada alabilirsin

martha

kedisi dört aylıkmış küçük değil. veterinerler her zaman doğru şeyler önermez hangi markayı tavsiye etti?

SelinTuksal

Rc, proplan ya da hills mi tavsiye etti? Eğer öyleyse, nd ye geçin. Durumunuz biraz daha iyiyse acana orijen vs. Biraz daha altındaysa applaws, profine...

Marka yok sadece 1 kg saydam poset içinde verdi 15 tlye aldık renkli taneli bir mama fotoğraf atabilirim görmek isterseniz