Köpeğim Egzama Mı?

BuzCarlos07

3 numara dişi terrierim bahçede yaşıyor pazar günü traş oldu dünden beri göğüsünün orasını kaşıyo bugün baktığımda böyle olduğunu gördüm sizce ne olmuş?(bayramdan sonra veterinere götüreceğim)

2 CEVAP

bademthecatt

Traştan dolayı tahriş olmuş olabilir oda kaşıntıya neden olabilir batikon veya elinizde crystalin varsa sıkabilirsiniz

bademthecatt

Egzama olma ihtimalide var tabiki hekim muayene ettikten sonra ona göre tedavi uygular o bölgeyi kaşıyıp daha kötü yapmaması için dikkat edin