Bu Normal Değil Mi

Willy-Wonka

Merhabalar, şu son 4 gündür evde ailem vardı. Bugün döndüler ve kedim gittiklerinden beri sürekliii uyudu. Özellikle benim odama gidip yorganın altında uyuyor. (Yorganımı çok seviyor) sadece 1-2 kere kalkıp mama yedi koşturdu hala uyuyor. Stresini atmak vs için bu kadar uyuyordur değil mi? Son günlerde artık kalabalıktan bunalmıştı kimseye yüz vermiyordu

4 CEVAP

gokhansultan

Çok normal kafasını dinliyor bol bol şu anda :)

Hilalpars

Dinlensin kuzucuk 😊

martuyl

Bence de stres yapmış :) Benimki de tek ilgi odagım o olmadıgında ve onunla çok fazla ilgilenemedigimde hem ısırmaları artıyor hem de gidip gidip uyuyor :) Dunya kedilerin etrafında döndugu için.. :D

Gimlihanim

Başka bir sorun yoksa bence de endişe etmeyin. Bunaldığı için kafa dinliyordur. Bizimki de öyle yapar.