Kızımı Buldum Ama???

BiciriginAnnesi

Kızım 1.5 gün evden kaçtı bugün buldum kızgınlıktaydı kızgınlığı gitmiş
Cuma günü ameliyat günü
Ameliyattan sonra hamile kalamaz değil mi biraz saçma soru olabilir ama merak ettim böyle birşeyin olması imkansız değil mi ?

Çiftleşme olmuş büyük ihtimalle fark ettim kızımı temizlerken erkek spermi akıyordu kusura bakmayın biraz açık bir mesaj oldu.

19 CEVAP

BiciriginAnnesi

Teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için inşallah herşey yolunda gider mutlaka haber vereceğim.

BiciriginAnnesi

İnşallah latte

Gokhansultan

Önemli değil henüz gerçekleşmedi çiftleşme tahmini 3 , 3.5 gün önce gerçekleşmiş olması lazım bazı yerlerde okuduğum kadarıyla ne kadar gerçeklik payı var bilmiyorum ama kedi çiftleştikten sonra hamilelik 3 hafta ile 4 hafta içinde belli olurmuş 20 gün içinde kısırlaştirma yapılmalı ki işi garantiye almalıyız .

BiciriginAnnesi

Teşekkür ediyorum çok sağolun

BiciriginAnnesi

Teşekkürler çok sağolun