Kedim Nasıl Kilo Aldırabilirim?

Yemesi gereken gramaj kadar mama yiyor gün içerisinde. 5 buçuk aylık ve 2 kilo sizce normal mi bu kilo yoksa daha alması gerekir mi gerekiyorsa nasıl bir takviye ile kilo aldırabilirim?

2 CEVAP

NorthNight

Bence kilosu gayet normal, zaten küçükmüş şuan gelişim döneminde kilo alacaktır. Bizimki(dişi) 15 aylıkken 2,5 kilo civarındaydı veterinerimiz normal diyordu öyle söyleyeyim.

bademthecatt

Kilosu normal zaten sağlıklıysa ekstra bir şeye gerek yok normal rutinden devam edebilirsiniz kısırlaştıktan sonra kilo alıyorlar zaten