Kedim Sürekli Balkona Çıkmak İstiyor

bobby34

arkadaşlar kedim balkon kapısının önüne gidip bana bakarak miyavlıyor kapıyı açmamı istiyor ama balkonumuzda cam yok açık balkon olduğu için güvenli değil birkaç kere kucağımdayken balkona çıktık şimdi de çıkıp bakmak istiyor bu huyundan nasıl vazgeçirebilirim

7 CEVAP

sultansbutler

geçiremezsiniz. ya kapıya sağlam çelik sineklik yapacaksınız ya da balkona file çekeceksiniz. düşerek yaralanır veya ölürse sorumlusu bizzat sizsiniz sakın unutmayın.

sultansbutler

kolay gelsin. bilinçli sahipler görmek mutlu ediyor insanı.

Hilalpars

Lütfen onu doğayı izlemekten alıkoymayın. Etrafı olanı bitenu izlemeyi seven hayvanlar arasında kediler 1.sırada en kısa zamanda balkonunuza file yaptırmanızı tavsiye ederim siz mutlu yavrunuz mutlu olur böylece 🐾

Gimlihanim

Balkonunuza file yaptırırsanız eminim çok mutlu olacaktır. Önlem almadan kucağınızda dahi çıkarmayın. Allah korusun neler duyuyoruz.
Önlem aldıktan sonra bol bol çıkabilir. Eminim çok sevecektir.

bobby34

zaten güvenliğini sağlamadıkça balkona çıkarmam file yaptırmayı düşünüyorum yakında teşekkürler @sultansbutler

blue_hpood

onun yerine balkona güzel bir koruma yapsanız? hem enerjisini atıp vakit geçirebileceği bir ortamı olur. suzionline sitesinden balkon güvenliklerine bakabilirsiniz. ayrıca kucağınızda bile olsa çok güvenmeyin, refleksleri aşırı kuvvetli hayvanlar, bir anda bir kuşa atılabilir..

gokhansultan

Kızımı bir kere kucağımda balkona çıkardım o kuş seslerini ilk defa duyuşu karşısında verdiği meraklı tepkiler o kadar güzeldi ki 1 hafta sonra hemen file yaptırdım, şimdi balkonda salıncağa çıkıp sallanıp etrafı izliyor yerdeki küçük sinekleri hüpletiyor çok mutlu :) sürekli hadi balkonu aç diyor :D ama Ankara'da tekrar kış geldiği için 4-5 gündür taranmak dışında hiç balkona çıkamadı yavrum :(