Kedimde Mantar Var Hangi Mamayı Kullanmalıyım

MinnaNur

Golosi ton ve somon - etli olarak dönüşümlü kullanıyordum golosi iyi midir yoksa ne almalıyım çok çaresiz kaldım bütçem de kısıtlı n&d proplan gibi mamalara gücüm yetmiyor

9 CEVAP

bobby34

merhaba benim kedimde de mantar vardı mantar aşısı oldu veterinerin önerdiği bir krem vardı onunla hergün yaraya sürdüm bir süre sonra geçti mamayla alakası olduğunu düşünmüyorum ama golosi güzel mamadır bende kullanıyorum şuan

poverpuff

golosi fena mama degil. dokunmuyorsa bş müddet bozmayın. zaten fiyatlar uçmuş durumda hepsinde

Kontesiim

Mantar aşısı son çare olmalı çünkü bağışıklığı çok düşürüyor. Golosi içerik olarak beğendiğim mamalardan benim kızıma yaramamıştı dışkısında sertleşme ve çok koku olmuştu fakat kullanan birkaç arkadaşım çok memnunlar bence size yarıyorsa mamayı değiştirmeyin

Palyaco

Mantar mamadan kaynaklı değildir

bademthecatt

Mantar aşısı asla tavsiye etmiyorum çoğu kedide işe yaramıyor mantarın birçok türü var aşı sadece birkaç türüne etkili o yüzden geçirmiyor geçse bile tekrar edebiliyor ve karaciğeri çok yoran bir aşı yaptırmayın bunu hekimimiz söyledi bir sürü alternatif tedavi yöntemi varken direk mantar aşısı yapılmamalı ecosin deneyebilirsiniz birçok kişi memnundu bağışıklık güçlendirici takviye verebilirsiniz imuneks veya uygun fiyatlı olarak aminosol öneririm hekime danışarak kullanın onun dışında maması iyi geliyorsa bütçeniz ona yetiyorsa devam edebilirsiniz içeriği güzel

MinnaNur

Çok teşekkür ediyorum 🙏 sanırım bize de aşı yapılacak inşallah şifa bulur canlarımız

Utkan92

Mamayla alakası yokki mantar çok zor geçer geçti dersin yeniden türer eve yayılır hatta size bile bulaşır. Geçmediyse bizim bir yöntem vardı çok işe yaradı zamanında söyleyebilirim isterseniz yazarsınız

MinnaNur

Merhabalar cevaplarınız için çok teşekkür ederim çok şükür ki mantar gerilemiş yani krem kullanmaya devam etmem önerildi fakat ağızda çok problemimiz var. Tüm dişler çekilebilir bile dendi şu an gerekmiyormuş fakat yine de 30 - 40 belki 20 günde bir devam edebilirmiş bu durum o yüzden sürekli iğne vurulması gerekiyormuş ayda bir. Diş etleri çene birleşim kısmından itibaren yaralarla doluymuş nedir bunun çaresi çok yıprandım açıkçası üzüntüden :( bir yandan sevinirken diğer yandan çok endişeliyim. 2 adet vitamin hapı verdi veterinerimiz onu yutturmaya çalışacağım bu sürede

Oqrenerde06

proplan elegand ve felıcıa somonlu kullandık o dönemde iyi gelmişti.