Tavuksuz Kuru Mama

aliyea

Merhabalar 2 aylık kedim için tavuksuz içeriği güzel olan kuru mama önerebilir misiniz lütfen. Kedimde mantar var tavuklu mamaların mantarı tetiklediğini öğrendim

6 CEVAP

gokhansultan

N&D ocean kitten öneririm. Taneleri de ufak yemekte zorlanmaz.

aeri-l

Hillsin içerisinde balıktan çok tavuk var acana kitten da tavuklu gokhansultan arkadaşımızın önerdiği nd kitten yalnızca balık içerikli benim bildiğim kadarıyla kitten mamalar içerisinde.

simbakedi

acana pacifica da kullanabilirsiniz. all life stages bir mama oldugundan tüm yaşam evrelerindeki kediler yiyebilir yavru, yetişkin ve kısır. hepsinin miktarı değişiyor, paketin yanında miktara uyarsınız ama kediniz çok küçük olduğu için serbest besleme yapmanızı öneriyorum. mamasını öğünlü koyun ama ne zaman isterse koyun (sabahın köründe kaldırıyorsa koymayın ama alışıyorlar :D).

Havva6134

Biz hills tuna balıklı kullanmıştık yavruyken memnundum imkan varsa orijen acana n&d gibi mamalar tabiki daha iyi

Palyaco

Acana pasifika ve exclusion ton balıklı veya orijen fish sadece bu 3 mamada tavuk ve tavuk yağı yok

Gimlihanim

Nd ocean, acana pacifica, orijen six fish, exclusion ton balıklı olabilir. Bütçenize hangisi uyarsa. Nd nin düşük tahıllı seçenekleri de var. Daha uygun fiyatlı bir seçenek isterseniz.