Yağlı Kuyruk Sendromu

Arkadaşlar merhaba 1 yaşında kedim var ve yağlı kuyruk sendromuna yakalandı vete götürdüm o bölgeyi tıraş etti animal healths drops verdi o bölgeye sürmemi istedi daha sonra şampuan ve bazı haplarla tedavi edebileceğimizi söyledi ve bana 1000 tl gibi bir fiyat söyledi oğlum için hiç bir masraftan kaçınmak sadece kazıklanmak istemiyorum.

9 CEVAP

bademthecatt

1000tl çok fazla 1 hafta kedi tedavi ettirip 600tl veriyoruz bence başka bir hekime danışın yağlı kuyruk sendromunu hiç yaşamadık bu konu hakkında bilgim yok ama belki cyrstalin ile silmek iyi gelebilir

Palyaco

Veteriner baya uçmuş her hafta 3 sefer kuyruk bölgesini hpaw clean wipes ile silin bu sorun ortadan kalkacak

betulbakioglu

banada kazık geldi 1000 ne?

simbakedi

evet hormonlardan dolayı oluyormuş böyle. bizimkisi bir süre sonra geçti hiçbir şey kullanmadık

Gimlihanim

Ben de kısır olmayan kedilerde oluyor genelde diye biliyorum. Kısır değilse kısırlaştırmanızı tavsiye ederim.

simbakedi

kediniz kısır mı? kısır olmayan kedilerde oluyor genellikle diye biliyorum. bizde de aynısı vardı, kısırlaştırdıktan bir süre sonra geçti.

Kontesiim

Tam emin olamasam da fahiş bir fiyat gibi bana da başka bir veteriner hekime daha danışın bence. Bu arada arkadaşların da dediği gibi kısırlaştıktan sonra yüksek oranda bu problem geçiyor. Geçmiş olsun

Fistikliokum

merhabalar, kedim 10 aylik kısır ve dişi, genelde kısır olmayan erkeklerde olur gibi yazılmış. kedim kuyruğunun ust bolgesini isirarak kasiyordu,o yuzden pireden falan suphelenip inceledim, kuyrugunun sadece bir bolgesinde, pire kakasina benzer siyahımsı seyler vardi, ne yagli kirli bir görüntü var ne de baska bir belirti, sadece siyahimsi küçücük döküntü gibi biseyler vardi, vet.imize gittik yagli kuyruk teshisi koydu gunde 2kere oksijenli suyla temizle dedi, yorumlariniz nedir bu konuda paylaşırsanız sevinirim tesekkurler.

Yok kedimi kısırlaştırmadım. Kısırlaştırdıktan sonra sorun ortadan kalkıyor mu ?