Kedim Tuvaletini Kutusuna Değil Evin İçine Yapıyor

Serife7

Smokin 11 aylık erkek bir kedim var ve son aylarda çişini sık sık evin bazı bölgelerine yapmaya başladı kızgınlık dönemi yüzünden olduğunu düşündüm şimdi de kakasını yapıyor bir türlü anlayamadım nedenini ve nasıl çözebiliriz bu durumu bilemiyorum konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilir mi

6 CEVAP

kedinizde idrar yolu enfeksiyonu olabilir mutlaka veteriner hekime gösterin, psikolojikde olabilir. ikisi arasındaki farkı anlamanız lazım. idrarını yaparken bağırıyorsa kesinlikle idrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilir. çişini gözlemleyin. çok kötü kokuyorsa rengi çok fazla sarıysa, kum kabına sadece kakasını yapmak için giriyorsa dediğim gibi bir problemi vardır. geçmiş olsun umarım hemen geçer:(

Merhaba küçük dostunuz kızgınlığa girmiş ve bu gibi daha pek çok zorluk sizi bekliyor

Kısırlaştırma Oz faydalıa olur

bademthecatt

Kısırlaştırmak için epey geç kalmışsınız muhtemelen kızgınlık yüzünden etrafa yapıyordur ve o koku sindiği için artık dışkısınıda yapmaya başlamıştır biran önce kısırlaştırmalısınız. İdrar yolu enfeksiyonu veya ağrısı varsada başka yerlere yapabiliyorlar hekime danışın mutlaka

Kısırlaştırma Oz faydalıa olur

Hilalpars

Şuan kızgınlıkdan gibi duruyor davranışlari