Belediyenin Barınağı Şikayet Etmek İstiyorum

Cennet29

Asla güvenmediğim biyer çalışanlarında serserilerle doldurulduğu hayvanların can çekiştiği barınağı nereye şikayet edebilirim?? Çok acilllll

Trabzon_hayvan_koruma isimli instgram sayfasının son videosunu izleyin lütfen....

3 CEVAP

Seydagulec_

153e watsapptan atın lütfen ayrıca Cimere de yazın. Hemen izleyip ben de yazarım. Birlikten kuvvet doğar bu canlar hepimizin😔😔

Selenay1

Hep birlikte bu şerefsizleri yayalım her yere şikayet edelim gören herkes lütfen [email protected] buraya şikayet edilebiliyormuş

martuyl

Allah kahretsin bunları! Bunlar yancı belediye oldugu için kendi adamlarını doluşturmuşlar. Bunlar hiç bi canlıya deger vermiyor ki! Belki GUmusanedeki hayvan haklarını koruyan dernekler ses getirebilir. Ben kendi adıma instagramdan yayıcam.