Kedimin Tuvaleti

Helinnakk

Arkadaşlar kedim her gün günlük olarak 2-3 kere çişini 1 kere de dışkısını yapıyor ama dışkısı ne kabız ne de normal kabızla normal arası geliyor asla ishal değil ama kakasından önce ya da kakasından sonra bazen çok ufak bi ishal kakaya rastlıyorum kaksının %98 i normalden %2 si onu da yatsılığından ishal kakanın şekli yayvan olur ordan anlıyorum ama oda yine tamamen cıvık değil su gibi değil bunu yaşayan var mı normal mi bu yani

3 CEVAP

enesgundem

Garip bir kokuda oluyor mu? Yani garipten kastım genelin dışında değişik bir koku

Helinnakk

Yani çok ekstra değişik kokmuyor ama dışkı kokuyor baya

enesgundem

Son birkaç gündür benim kedimdede benzer durumun yanı sıra normalden farklı dışkı kokusu mevcut ondan sordum