Kedim Oyuncağını Sürekli Suya Atıyor

Yazgi17

Bu durumu bi türlü çözemedim kedim ne zaman su içmeye gitse faresini alıp suyun içine atıyor ve o şekilde su içiyor bu huyundan vazgeçmesi için ne yapabilirim acaba fikri olan var mı:)

6 CEVAP

Heratiko

O attıkça siz çıkarmayın tabii :) kendi haline bırakın başka oyunlarla dikkatini dağıtırsanız bir süre sonra unutacaktır. Kediler oyuncaklarını avları olarak gördüğü için ve doğal yaşamda avlarını güvenli yerlere sakladıkları için evdeki çocuklarımızda da bu saklamaya çalışma durumu görülebiliyor. En güvenli yerler de onlara göre mama ve su kabı:)

gokhansultan

Bizimki de bi oyuncağı var arada suyuna mamasına tuvaletine götürüyor bırakıyor. Evladı gibi davranıyor oyuncağa :)

Hilalpars

Ya çok tatlı😊 su içmesine engel olmuyorsa bence bi sorun yok

Benim kedimde suyuna atıyor öyle içiyor çıkarmassam kendisi uğraşıp alıyor suyun içinden. Ama suyuna atmazsa daha az su içiyor o yüzden ellemiyorum kendi nasıl isterse öyle yapıyor

Willy-Wonka

Benimki de sürekli gidip gidip bana inadına yapar gibi suyuna atıyor. İçinden de içmiyor asla :D gece de atmış oluyor sabah baktığımda içinde ne oyuncağı varsa onu buluyorum sonra bağırıyor tabi su ver diye. Henüz bir çözüm bulamadım ama içten içe deliriyorum :D

bskrkn

Benim kedim de yapıyor bunu ama oyuncaklarını genelde mama kabına getiriyor, su kabına ise hep kağıttan top atıyor :D sabah kalktığımda suyun içinde erimiş kağıt parçaları buluyorum ne yaptıysam vazgeçmiyor sürekli o kağıt toplar oynamayı bitirince su kabına atılıyor :)