Sizce Kedimin Irkı Nedir?

Minervaa

Kedimi Ukrayna savaşından sonra sahiplendim, biz tanışmadan önce orada yaşıyordu. Bana geldiğinde bir buçuk yaşındaydı ve oradaki sahipleri bana cinsinin mavi rus kedisi olduğunu söylediler. Ancak internetteki görselleri incelediğimde rengi dışında pek benzetemiyorum. Acaba mavi rus kedisi ve başka bir türün karışımı olabilir mi? Tahminlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

meov

tahminim; mavi rus kedisi kırması olduğu.
norveç orman kedisi yada sibirya kedisi gibi uzun tüylü bir ırkla çiftleştiğini düşündüm.

Minervaa

Evet olabilir teşekkür ederim