Kedim Uzun Bacaklı Sivrisineği Yedi.

TimurYanmaz

Kedim odama giren uzun bacaklı sivrisineği görünce anında saldırdı ve onu yakalayıp yedi. Başına birşey gelir mi?

4 CEVAP

enesgundem

Merhaba, tam bilgi sahibi değilim yanlış yönlendirmek istemem ama, bildiğim kadarıyla iç dış parazit aşısı olduktan sonra sorun değil.

Sezgek

Merhaba hiç sıkıntı olmaz bizimki bir aralar çerez niyetine yiyordu hatta bana da ikram ediyordu :D parazit aşılarını yaptıysanız içiniz rahat olsun

Gimlihanim

Sivrisineği bilmiyorum. Ama bizimki bir ara sinek yemişti. Veterinerimize sorduk. İç dış parazitleri düzenli olduğu için sorun olmaz demişti.

Kontesiim

Parazit aşıları tamsa korkmayın sıkıntı olmaz :)