Alerjim Var Kedim İçin Hangi Kum İyi Olur?

miloshy

merhaba benim bronşitim var kum da etkiliyor sanırım ne önerirsiniz gercekten iyi gelicek marka ürün

9 CEVAP

beyzathemoc1

Pelet alın bigcat ya da natural bastet

Gimlihanim

Pelet öneririm. Topaklanan alırsanız rahat edersiniz de. Natural bastet kullanıyoruz memnunuz. Big cat de seviliyor bildiğim kadarıyla.

miloshy

arkadaslar ben peleti anlayamadım herkes koku yapar Demis koku hassasiyetim yüksek bu normal kum gibi kaka cis kokusunu önlüyor mu nasıl

Hilalpars

Topaklanan Çam peleti kumdan alabilirsiniz asla tozutma yapmıyor koku hapsetmesi başarılı küçük boylarını deneyebilirsiniz

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu tozsuz kullandığım en iyi kum

Kontesiim

Topaklanan pelet alırsanız rahat edersiniz memnuniyet oranı oldukça fazla

miloshy

nerelerden alabilirim uyguna ögrenciyim de

bloodyluxury

Merhaba,

Eğer bütçeniz uygunsa Ever Clean Total Cover deneyebilirsiniz.

Chrryq

Pelet kumları öneririm