Iç Parazit Hapı Yan Etkileri

Sulemiss

Arkadaşlar geçen hafta kedim iç parazit hapı icirilmisti vet tarafından akşam kurtlarını döktü. Veterinerin önerdi üzerine tekrar verdim tenizol iç parazit hapı yarısını akşam verdim. Bu sabah kusma hareketi ile kalktı yataktan tuvalete koştu orda tükürük kustu midesi boştu çünkü. Istahi yok şuan ve sürekli ağzını sapirdatiyor kendini çok sık yapıyor bacaklarını falan sebebi ne olabilir ılacın yan etkisi mi acaba 10 kilo başına 1 tane düşüyormuş benim kedi 2.5 kilo ben yarısını verdim.

2 CEVAP

Busragull

Veterinerinizi değiştirin kesinlikle iç dış parazit 3 ayda bir yapılır fazlası zehirleyebilir

Sulemiss

Iki kedimde kurt var ben 3 ay bekleyene çoğalırlar ama