Hindistan Cevizi Yağı

Kontesiim

Selamlar arkadaşlar birkaç yerde kedilerin dişlerine,damaklarina hindistan cevizi yağı sürüldüğünü gördüm. Ağız sağlığı için olumlu etkileri varmış kullanan,deneyen var mı bilgilendirme yapabilir misiniz?

4 CEVAP

Palyaco

Hindistan cevizi yağı faydalıdır dişler için dr natures dental tavsiye ederim 250ml suya bir fis

Gimlihanim

Eve diş fırçalamak için macun olarak da kullanılıyor. Biz de alıp bir deneyeceğiz. Ama dikkatli de olmaz lazım. Fazlası ishale sebep olabilir.

Kontesiim

Gimlihanim ben de kullanmak istiyorum ancak emin olamadim danışmak istedim buradan da belki kullanan arkadaşlar varsa tecrübekelerini yazarlar. Çok teşekkür ediyorum yanıtınız için

Kontesiim

Palyacoo söylediğiniz sprey miydi diş sağlığı için suyuna katılıyor dimi duymuştum böyle birşey