Yaş Mama Önerileriniz Neler

Hilalpars

Tam bir yaş mama canavarı ama en iyisi hangisi karar veremiyorum

10 CEVAP

theyusra

en iyileri schesir, n&d, nutri feline ve mera bana göre.

gokhansultan

Felicia konservelerin içeriği hoşuma gidiyor benim verebilirsiniz bence. Ben de N&D, gimcat, felicia kullanıyorum. Ara ara schesir veriyorum. Mera denemeyi de düşünüyorum.

AslanPati

Vet's Plus'da iyi ben kullanıyorum, tavsiye ederim. Tek dezavantajı jöleli olması ama haftada 2 defa verdiğim için sorun teşkil etmiyor.

Hilalpars

Felicia nasıl sizce

Hilalpars

Aynen merayı bende denemek istiyorum

Kontesiim

Felicia kullanıyorum ben de ancak arada veriyorum. Matisse,gimcat,gurmet,scheir veriyorum genel anlamda yaş mamayı ayırmıyorum benim kızım ancak içerikleri önemli tabi

latte9

Felicia kullanıyorum sevdi
Gourmet kullanıyorduk içeriği kötü diye bıraktık

Gimlihanim

Schesir, animonda carny, mera, reflex essential, nd, nutri feline, gimcat, felicia konserveleri, vets plus olabilir. Miamor, exclusion ve bozita da ara ara tercih edilebilir.
Biz genel olarak schesir, gimcat, reflex essential, bozita tercih ediyoruz. Ara sıra kaçamak olsun diye gourmet, proplan, royal canin ve hills de veriyoruz.

Quinttet

Dün Felicia'nın ton balıklısını denedim. Sulu ve parça etliydi. İçeriği de güzel duruyor, kedim de beğendi deneyebilirsiniz bence.

bademthecatt

Şuan indirimden nutri feline almıştım onları yiyor seviyor en sevdiği çeşidi ton balıklı,tavuklu,ciğerli olan. N&D,schesir,nutri feline,gimcat,mera,felicia konserve olanları kullanabilirsiniz