Kısırlaştırma İcin Uygun Bi Yaş Aralığı Var Mı

Hilalpars

1 yaşında kedim biraz daha büyümesini mi beklemeliyim

6 CEVAP

gokhansultan

Kısırlaştırabilirsiniz hiçbir sorun yok şu anda. Ama kısırlaşmadan önce kan değerlerine baktırın lütfen :)

Hilalpars

Teselkur ederim😊

Gimlihanim

Geç bile kalmışsınız. Çoğumuz yaşına girmeden kısırlaştırdık. Geç kalmadan testlerini yaptırıp kısırlaştırın derim. Şimdiden geçmiş olsun 🙏🏻

Kontesiim

Elbette kısırlaştırabilirsiniz ancak arkadaşimızin bahsettiği üzere biyokimya tam kan testlerini yaptırmayı ihmal etmeyin kısırlaştırmadan evvel.

Utkan92

Bizimki 8-9 aylıkken doğum yaptı. Hemde 5 tane :) Doğumdan sonra hemen kısırlaştırdık 1 yaşına gelmeden bir problem olmadı 3 yıldır kısır olarak devam ediyor hayata

AslanPati

Beklemenize hiç gerek yok, kısırlaştırabilirsiniz. Ben erkek kedimi 11 aylıkken kısırlaştırmıştım.