Kedimde İştah Kaybı??

Ececimm

arkadaşlar kedimin iştahı baya kapandı bazı sorunlar yaşadık sakatlık gibi vs bundan dolayı sanırım iştahsız suyu bile az içiyor var mı iştah açıcı şurup vs ilaç

6 CEVAP

Hilalpars

Mutlaka veterinere danışmalısınız kedilerin hastalıklarda en büyük ve bariz belirtisi istahsızliktir

kukicim

veteriner kontrolünden geçmeden kendiniz karar vermeyin ilaç şurup vs konusuna.tedavi olduktan sonra hekiminiz söyler zaten

Bana mutamin somon yağı tavsiye edildi, deneyeceğim denedikten sonra güncellerim ama yorumları çok iyi.

Oqrenerde06

geçmiş olsun amınosol ve mutamın deneyebilirsiniz

Kontesiim

Merhabalar veteriner hekiminize danışmalısınız onun bilgisi dahilinde hareket etmeniz daha sağlıklı olacaktır

theyusra

ne veterineri ya yaz geliyor :) baktım şimdi Manisa'da oturuyormuşsunuz havalar çoktan ısınmıştır oralarda. havalar sıcakken kedilerin iştahı kapanır sadece çok acıkınca yerler. biraz da hastalık atlatmış zaten gayet normal iştahının olmaması. ama kilo vermeye başladığını hissederseniz iştah açıcı ürünler kullanmayı ihmal etmeyin.