Kedimin Mamasi Bitti

Patili_1

Kedimin mamasi az kalmişti 2 gün önce sipariş verdim kargoda diyor bı turlu gelmek bilmedi,marketten bir kereleğine whiskes alsam sorun olur mu? Ya da ne yapabilirim fikri olan var mı kargonun tahmini teslimi yarın ama sabah mama verebildim sadece maması bitti??

5 CEVAP

Selenay1

Bence kesinlikle böyle bir şey yapmayın biraz geç yazdım ama. Aynısını ben yaptım 1 hafta 2 kedim de ishal oldu. Bir türlü geçmek bilmedi. Tavuk haşlayıp verin

Gimlihanim

Whiskas alacağınıza o parayla tavuk, balık vs alın. Tuzsuz, baharatsız, yağsız haşlayıp ya da buharda pişirip verin. Çok daha güzel olur.

bademthecatt

Güvenilir bir petshoptan kullandığınız mamadan bir miktar alırsanız sizi idare eder veya iyi içerikli yaş mamada verebilirsiniz petshoptan alıp

AslanPati

Bence kullandığınız mamadan 300gram açık mama alın. Kargonuz gelene kadar sizi epey bir süre idare edecektir.

Patili_1

Kargom o gün geldi hiç beklemiyordum ama sisteme girilmemiş,kargo geldiğinde sordum sitede hata olabilir dendi şuan baya severek yiyor kedim